متفرقه

Outland سریع Powerleveling / راهنمای سنگ زنی

[ad_1]

می خواهید برای دریافت به 70 سریع اما don't می دانم که در آن برای شروع ؟ این راهنما به شما نشان دهد که دقیقا چگونه به سخت کار کردن راه خود را به 70 و به شما نشان می دهد بهترین تسطیح نقاط در هر منطقه است.

آتش دوزخ شبه جزیره 60-61

بهترین سنگ زنی نقطه در این منطقه هستند Wrathguards در لژیون ، بسیاری از اوباش در این منطقه غیر squishes بنابراین این اوباش که می میرند به سرعت.

Zangarmarsh 61-63

Funggor غار است بهترین سنگ زنی نقطه در منطقه به عنوان مارش Elementals مرگ به سرعت و معامله نیست خیلی آسیب. آن's یک جای خوب به اویختن با این حال شما باید تمرکز بیشتری در انجام ماموریت در این منطقه هر چند.

Terokkar جنگل 63-65

اگر چه نه همه اوباش در Firewing نقطه آسان آنها بهترین اوباش برای خرد کردن در این منطقه. گاهی اوقات می افزاید: ممکن است کم کردن سرعت آسیاب یک بیت. این ممکن است یک آسیاب بزرگ نقطه اما آن's احتمالا یکی از بهترین ها در این منطقه است. مطمئن شوید که شما بده برای Firewing نقطه قبل از اینکه شما بروید وجود دارد.

Nagrand 65-67

این ویر'aani قبیله اطراف Oshu'تفنگ (به خصوص در 3 کمی کریستال مناطق) بهترین سنگ زنی نقاط برای این منطقه است. همچنین Voidspawns در اطراف این منطقه مرگ سریع بیش از حد.اگر شما پیدا کردن شما می توانید't به اندازه کافی XP انجام بده و سپس شما می توانید قطع از اینجا برای کمی سنگ زنی این etherals.

تیغه's لبه کوه 67-68

جستجوی ساده ترین راه برای سطح تا اینجا که هیچ تک خوب سنگ زنی نقطه.

Netherstorm 68-69

این منطقه واقعا نمی هر گونه خوب سنگ زنی نقاط Wrathbringers و Terrorguards احتمالا بهترین اوباش برای خرد کردن در این منطقه است. یکی دیگر از محل مناسب می تواند در Ethereum مرحله بندی زمینه در 55.39

Shadowmoon Valley 69-70

لژیون نگه دارید یکی از بهترین سنگ زنی لکه های دوره. سایه شورای Warlocks مرگ بسیار سریع و رها کردن لوت خوب. گاهی اوقات وجود نخبگان است که شما نیاز به مراقب است.

در حال حاضر شما می دانید دقیقا همان جایی که برای خرد کردن. خوشحال سیما!

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *