متفرقه

Cryptocurrencies: پول واقعی و یا یک مد زودگذر است ؟

[ad_1]

2017 سال cryptocurrencies. بیت کوین شروع به پریدن کرد از چند هزار دلار’ ارزش و پرونده را شکست با عبور از $20,000. Ethereum اتر را بالاتر از همیشه است. جدید ارزهای ظاهر تا هر روز و مردم در حال خرید آنها را در یک دیوانگی است.

آیا این کدهای برنامه نویسی پول واقعی و یا یک مد زودگذر است که مرد در زمان ؟ بیایید نقد و بررسی:

صرفه جویی در پول

آیا شما تا به حال ارسال پول به کسی که از طریق کانال های بانکی? بانک های مختلف باید پروتکل های مختلف اما همه در یک چیز مشترک هستند: آنها به شما برای شارژ آن است. بله, شما ممکن است می گویند که بانک خود را به شما می دهد چند هزینه معاملات یک ماه اما آن را قرار می دهد محدودیت های دیگر که در آن شما مجبور به پرداخت برای کسانی که خدمات خاص.

با ارزهای دیجیتال مانند بیت کوین و Ethereum شما هنوز هم مجبور به پرداخت برای انتقال پول به کسی اما معامله “اتهامات” شما را به معدن بسیار پایین تر از آنچه که بانک های سنتی به شما ارائه دهد.

صرفه جویی در زمان

ارسال cryptocurrency به کسی که زندگی در هر بخشی از جهان است که به عنوان آسان به عنوان نوشتن یک ایمیل. همه شما باید انجام دهید این است که بخواهید برای گیرنده آدرس ورود به سامانه کیف پول خود را و قرار دادن مقدار مورد نظر. سپس شما می توانید به اطراف انجام هر آنچه که شما در زندگی روزمره خود و پول منتقل خواهد شد.

جهانی ارز

بنابراین به عنوان گمراه کننده است ، وجود دارد تن از cryptocurrency در خارج وجود دارد, بنابراین شما و گیرنده ممکن است همان ارز کیف پول. اگر گیرنده انعطاف پذیر است (و شما باید قانع کننده قدرت) او یا او می تواند راه اندازی یک کیف پول الکترونیکی برای پول خود را در هیچ زمان.

ترین به طور گسترده ای پذیرفته ارز بیت کوین و اگر شما آن را نمی خواهد در صورت هر گونه مشکل از ارز های مختلف پذیرش.

سرمایه گذاری

با بحران های مالی در همه جا و نرخ تورم رو به افزایش سرعت شما خواهد شد یک روز پیدا کنید که همه کسانی که دلار شما ذخیره شده زیادی ندارد و قدرت خرید در یک دهه یا بیشتر. چیزی عاقلانه است که برای سرمایه گذاری آنها را در چیزی است که نمی خواهد سقوط کند در طول زمان است. وارد Cryptocurrencies! عمدتا به دلیل از راه این پول برنامه ریزی شده آنها خواهد بود بسیار محدود در گردش بر خلاف مقاله بر اساس ارز که در آن شما فقط می توانید نسخه قابل چاپ کردن بیشتر.

یک مورد ساده عرضه و تقاضا همیشه اطمینان حاصل شود که cryptocurrencies خواهد شد که افزایش ارزش.

بنابراین وجود شما به آن را دارند: Cryptocurrencies نه یک مد زودگذر در نظر من است. همه شما باید انجام دهید این است که بدانید کدام یک برای خرید.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.