متفرقه

هشت راهکار برای جلوگیری از آنفولانزا

محلول ضدعفونیاتر دست bode

روزی نمی گذرد که با میکروب ها و باکتری های مضر تماس پیدا نکنید. میکروب ها در همه جا وجود دارند ، بنابراین میکروب ها در یافتن خود بر شما اجتناب ناپذیر هستند. تماس مکرر با وسایل معمول و روزمره به گسترش میکروب ها کمک می کند. دستگیره درها ، صفحه کلیدهای رایانه ای و سطوح مسطح تنها معدودی از محبوب ترین مکان هایی است که میکروب ها در آن یافت می شوند. اما برای مبارزه با باکتری ها و میکروب های مضر چه می توانید بکنید؟ بسیاری از آنها به سمت ضد عفونی کننده های دستی روی آورده اند. ضد عفونی کننده های دستی یک راه حل عالی برای کمک به شما در دفع میکروب ها هستند. با این وجود چند افسانه در مورد این دستگاههای پخش وجود دارد که قطعاً درست نیستند. این موارد شامل موارد زیر است.

آتش نشانی. مسابقات ضد آب ، فندک یکبار مصرف بوتان ، انتخاب تینر ، بسته های ژل آتش نشانی و منیزیم گزینه های خوبی هستند. شما همیشه باید در حد امکان منابع احتراق مختلف را در اختیار داشته باشید تا به شما در شروع آتش سوزی کمک کند.

چاقو چاقوی تیز برای هر کیت بقا ضروری است. حتما از چاقوی مرغوب استفاده کرده و تیز نگه دارید. بحث در مورد چاقوهای تاشو در مقابل چاقوهای غلاف وجود دارد ، اما تا زمانی که شما از نقاط قوت و ضعف هر دو آگاه باشید ، یا کافی خواهد بود.

ضد عفونی کننده دست را فراموش کنید – ضد عفونی کننده دستی قبل از اینکه بتواند شما را آلوده کند ، برای از بین بردن ویروس روی دستان بسیار عالی است. خرید ژل ضد عفونی کننده دست دتول شستن دست ها در بسیاری از مکان ها ممکن نیست ، اما هنگامی که ضد عفونی کننده دست دارید این کار مشکلی نیست و می توانید دست های خود را بدون توجه به جایی که در آن قرار دارید تمیز کنید.

افراد جوان ، پیر و مبتلا به بیشترین خطر در معرض خطر هستند. با این حال ، همه مستعد ابتلا به این ویروس هستند. کاهش ایمنی به دلیل افزایش سن ، شرایط موجود یا عملکرد سیستم ایمنی به خطر افتاده ، احتمال بروز عوارض جدی مانند سینه پهلو و مرگ را بیشتر می کند.

سطوح متداول لمس شده (سوئیچ های سبک ، دسته درب یخچال ، کنترل از راه دور و غیره) را در خانه خود روزانه و ترجیحاً با بخار تمیز کنید. مرکز کنترل بیماری ها (CDC) در آتلانتا گزارش می کند بخار بهترین روش برای تمیز کردن و ضد عفونی کردن سطح جامد است که تصور می شود با میکروب های مسری پوشانده شده است. دستگاه تمیزکننده بخار خانگی با کیفیت خوب ، یک دفاع استراتژیک عاقلانه در برابر شیوع انواع بیماری های مسری است.

یک طرح رنگی موثر را انتخاب کنید – قبل از اینکه نام شرکت یا لوگوی خود را مارک گذاری کنید ، ابتدا یک طرح رنگی مؤثر انتخاب کنید که با طراحی شما مطابقت داشته باشد. به یاد داشته باشید که هدف شما این است که آن را تا حد امکان مورد توجه و به یاد ماندنی قرار دهید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.