متفرقه

میکروب ها را با ضدعفونی کننده دست Purell بجنگید

بیاموزید که چگونه میکروب ها را با ضدعفونی کننده دست Purell بجنگید. این پاک کننده مایع قابل حمل می تواند میکروب ها و ویروس ها را از بین ببرد و تقریباً در هر مکانی که می توانید با خود به همراه داشته باشید. شما هرگز نمی توانید پیش بینی کنید که چه زمانی نیاز به دست های تمیز دارید و داشتن یک دستشویی در دسترس همیشه گزینه ای نیست. اکنون می توانید هر کجا که بروید ، آن را با خود حمل کنید.

4) کیسه زباله سگ ما باید بتواند عرضه کیسه های زباله سگ خالی ما را حفظ کند. اگر ما ترجیح می دهیم از دستگاه ضایعات کیسه زباله سگ استفاده کنیم ، کیف ما نیز باید بتواند این لوازم جانبی را نگه دارد.

مرکز کنترل بیماری ها (CDC) خاطرنشان کرد که ویروس بسیار جدی است و بیشتر بستری ها و مرگ و میر مربوط به افرادی بوده که دارای شرایط اساسی مانند آسم ، دیابت ، چاقی ، بیماری قلبی یا سیستم ایمنی ضعیف نیز بوده اند. دیروز در شهر ما 5 کشته دیگر در اثر آنفولانزای خوکی رخ داد.

ضد عفونی کننده دست را فراموش کنید – ضد عفونی کننده دستی قبل از اینکه بتواند شما را آلوده کند ، برای از بین بردن ویروس روی دستان بسیار عالی است. همیشه شستن دست ها در بسیاری از مکان ها ممکن نیست ، اما هنگامی که ضد عفونی کننده دست دارید این کار مشکلی نیست و می توانید دست های خود را بدون توجه به جایی که در آن قرار دارید تمیز کنید.

خرید ضدعفونیوتر دست الکلی

هرگز موارد استفاده شخصی را به اشتراک نگذارید. مسواک ، تیغ و ابزار مراقبت از ناخن همه مکان های مناسبی برای پنهان کردن باکتری ها هستند. اشتراک این موارد می تواند به معنای اشتراک میکروب و عفونت با دیگران باشد. بعد از استفاده از مسواک ، برس را در یک فنجان دهان ضد عفونی کننده قرار دهید. شستشو باعث از بین رفتن هر باکتری که ممکن است بر روی مو باقی بماند ، خواهد بود. سایر موارد استفاده شخصی مانند گیره ناخن ها و تیغ ها را می توان با مالیدن الکل ضد عفونی کرد.

فندک. همیشه ایده خوبی است که توانایی گرم کردن آتش یا کباب کردن سگ های داغ را در آتش بسوزانید. نگه داشتن یک فندک اضافی در بسته شما ، نیاز به شکستن مهر و موم روی کیت بقا را برای وضعیت غیر اضطراری از بین می برد.

اسپری ضدعفونی کننده دست خانگی چه موقع شستن دست ها مهم است. قبل از غذا دست های خود را بشویید ، غذا تهیه کنید یا با یک بیمار تماس بگیرید. همچنین دست های خود را بعد از رفتن به توالت بشویید ، پوشک را عوض کنید ، فرد بیمار را لمس کنید یا بینی خود را منفجر کنید. دستان خود را بعد از تهیه غذا بشویید ، مخصوصاً اگر گوشت خام را لمس کرده باشید. اگر دستان شما کثیف به نظر می رسد ، مطمئن شوید و آنها را بشویید.

حتی می توانید از مزایای ضد عفونی کننده ها و لوسیون ها استفاده کنید. بسیاری از شرکت های بدن و زیبایی متوجه شده اند که جدا کردن ضد عفونی کننده ها و لوسیون ها نکته ای ندارد. با ترکیب آنها می توانید تمیز باشید و همزمان در ایجاد پوست صاف کار کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.