متفرقه

سرما و آنفولانزای فصل: بهداشت عمومی را تمرین کنید

بسیاری از والدین مطمئن نیستند که با محافظت از فرزندان خود از میکروب ، خط را چگونه می توانند ترسیم کنند. هیچ کس نمی خواهد به عنوان زگیل نگران کننده محافظت شود ، اما هیچ کس نمی خواهد اجازه دهد بچه هایشان بیمار شوند. برای والدین جدید ، خط بین دوست داشتن و وسواس گاهی ممکن است کمی مبهم به نظر برسد. مکانهای بسیاری وجود دارد که یک کودک می تواند میکروب ها را از آن بگذرد ، از سبد دستی در فروشگاه گرفته تا بهترین دوستش در مدرسه. از کجا ضد عفونی کننده دست بخریم ؟ از اینکه همه سبد های دستی را با دستمال مرطوب ضد باکتری پاک کنید ، به یاد داشته باشید که نمی توانید آنها را از همه میکروب ها حفظ کنید. فقط می توان امیدوار بود که آنها به اندازه کافی باهوش باشند و از قرار دادن میکروب در بدن خودداری کنند.

این هدیه های ارزان قیمت که من در مورد آنها صحبت می کنم صابون خانگی و ضد عفونی کننده خانگی هستند. گذشته از ارائه سخنرانی در مورد خطرات عدم شستشوی دست ، هرکدام از این وسایل خانگی را می توان در وسایل تبلیغاتی نیز قرار داد که به طور هم زمان باعث ارتقاء دو طرفداری شود. یکی ، جنگهای صلیبی ارگانیک و سازگار با محیط زیست و دیگری البته هفته ملی شستشوی دست.

به محض ورود به رستوران یا محل بوفه ، هر مسافر دارای یک مربع ضدعفونی کننده دست و یک دست پاک شده بود. در هنگام خروج ، مسافران یک تکه ضد آب گرفتند. حتی هنگام ورود به یک مغازه و خروج از هر مغازه و ورود و خروج از تئاتر ، حتی خرید مسافر در هیئت مدیره نیز جنجال می خورد.

ژل ضدعفونیور دستهای دیجی کالا

مرحله دوم. چند قطره از رایحه و رنگ آمیزی مورد علاقه خود قرار دهید. برای حفظ طبیعی این کالای سفارشی ، می توانید از رنگ آمیزی مواد غذایی طبیعی استفاده کنید.

کیت بقا شما باید همراه با موارد استاندارد موجود در بسته شما باشد. در هر سفر ، صرف نظر از مدت زمان ، ایده خوبی است که علاوه بر کیت بقای خود ، عادت داشته باشید که وسایل زیر را در یک بسته روزانه یا یک بسته فانی نیز بسته بندی کنید.

اکنون که در ترمینال به پیچ و خم حرکت کرده ام و با توجه به اطلاعات مربوط به کارت و کارت اعتباری خود به مشهور داده ام ، سرانجام کارت اتاقم را می گیرم. این کارت برای همه چیز استفاده می شود. سوار شدن یا خاموش کردن کشتی ، خریدن روی کشتی و همچنین کلید اصلی که درب کابین من را باز می کند. اکنون پیش از آنکه واقعاً از باند راه بروم و سوار کشتی شوم ، به آخرین توقف حرکت می کنم. مجبور شدم کارتم را داخل ترمینال امنیتی قرار دهم و عکسم را بگیرم.

در مطب ، راحت تر می توانید دستان خود را با یک دستگاه پخش کننده صابون دیواری بشویید. راحت تر است که در پمپ کردن محتوا از یک دست استفاده کنید. درست بعد از استفاده از توالت ، ممکن است ویروس هایی در یک صابون بار وجود داشته باشد که از یک طرف به طرف دیگر منتقل شود. ضسبنسرس نیز از نظر فضا مناسب است به این معنی که فضای زیادی را در دستشویی اداری شما نمی گیرد.

شستن تمام مدت دستان فقط واقعی نیست. اگر هر بار که دستان خود را با شخص یا سطحی که ممکن است میکروب را حمل کند شسته اید ، مرتباً می شستید. به همین دلیل ، این لوسیون ها بسیار محبوب شده اند. آنها جایگزینی برای محافظت از محل ارائه می دهند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.