متفرقه

برنامه ریزی همه گیر برای آنفولانزای خوکی – چگونه می توان از بیماری همه گیر جلوگیری کرد؟

بسیاری از افراد هر روز در محل کار ، خانه و بازی از دست خود سوء استفاده می کنند ، اما از توجه به مراقبت روزانه مناسب دست و مراقبت از ناخن غافل می شوند. هم زن و هم مرد باید از استرسهایی که بر روی دستشان می گذرد آگاه باشند. دستان شما بیش از سایر قسمتهای خارجی بدن سوءاستفاده می کنند. شاید پاهای شما بسته به شغل و سبک زندگی شما کمی بیشتر از دستان شما کار کند و آنها نیز به مراقبت های ویژه ای احتیاج دارند. اما کاملاً ممکن است که دستان شما حتی بیشتر از پاهای شما سخت تر کار کند.

این ضد عفونی کننده بطری پلاستیکی است که همراه پمپ است. هنگامی که پمپ را به پایین فشار می دهید ، کف یا مایع بیرون می آید. این نوع ضسبنسرس کف کف معمولاً در محل های اداری یافت می شود. می توانید این ضد عفونی کننده را در محل پذیرش ، روی میز کارگران یا داخل یک اتاق کنفرانس نگه دارید. برای استفاده شخصی می توانید از ضد عفونی کننده ها در ماشین یا حمام خود برای محافظت از میکروب استفاده کنید. تعداد زیادی از ضد عفونی کننده ها در اندازه های کوچک موجود هستند که می توانید آن را در کیف خود نیز حمل کنید.

در بیشتر موارد ، لکه ها با یک راه حل تمیز و خانگی قوی بیرون می آیند. این نه تنها لکه ها را از بین می برد بلکه باعث ایجاد قالب ، کپک و کثیفی جاسازی شده نیز می شود. تمام کاری که شما باید انجام دهید اینست که یک قاشق چایخوری پودر بوراکس و یک قاشق چایخوری مواد شوینده ظرفشویی را با یک چهارم آب گرم در یک سطل مخلوط کنید. آن را کاملاً مخلوط کرده و آن را درون یک بطری اسپری خالی بریزید.

واکسیناسیون بسیار مهم است. بدن از نظر واکسیناسیون دارای حافظه داخلی است. هنگامی که مقادیر اندکی از سلولهای عفونی به بدن تزریق می شود ، پاسخ سیستم ایمنی بدن سلول ها را می خواند و واکنش نشان می دهد. واکنش ها معمولاً خیلی خفیف است که باید توجه کنید ، اما بدن عفونت را برای یک عمر به یاد می آورد.

1) همیشه بعد از شستن دست ها و به خصوص بعد از استفاده از ضدعفونی کننده دست استفاده کنید: ما فکر نمی کنیم که شما باید بین دست های تمیز و نرم و نرم دست انتخاب کنید. از این گذشته ، در صورت کثیف بودن ، دست های نرم کودک چه فایده ای دارد؟ هیچ کس هرگز آنها را لمس نخواهد کرد تا بداند چقدر فوق العاده نرم هستند. اما صابون ها و به خصوص ضدعفونی کننده دست می توانند بسیار خشک شوند. اگر یک کرم دستی با اندازه سفر را در کیف خود قرار دهید ، همیشه آماده می شوید تا با نتایج اجتناب ناپذیر داشتن دست تمیز مقابله کنید.

افراد جوان ، پیر و مبتلا به بیشترین خطر در معرض خطر هستند. با این حال ، همه مستعد ابتلا به این ویروس هستند. کاهش ایمنی به دلیل افزایش سن ، شرایط موجود یا عملکرد سیستم ایمنی به خطر افتاده ، احتمال بروز عوارض جدی مانند سینه پهلو و مرگ را بیشتر می کند.

جفت جوراب اضافی. از آنجا که وقتی پاهای شما تمام شد ، شما هم همینطور هستید. آنها را در کیف Ziploc با کلاه جوراب زنانه ساقه بلند و دستکش پشمی خود نگه دارید و آنها تمیز و خشک بمانند و بالشتک اضافی را برای تلفن همراه خود فراهم کنید.

ژل ضدعفونی کننده دست دتول مدلa235حجم50میلی لیتر ضد عفونیاتر دست دیجیکالا

همچنین به یاد داشته باشید که بچه ها همه نسبت به میکروب ها نیز متفاوت واکنش نشان می دهند. بعضی اوقات بیشتر از دیگران به طور طبیعی بیمار می شوند. اگر کودک شما از سیستم ایمنی ضعیف برخوردار است ، نمی توانید کمک کنید. با چنین کودکانی باید بیشتر از دیگران مراقب باشید. برخی از بچه ها برای تکمیل سیستم ایمنی ضعیف خود باید ویتامین ها و چیزهای دیگری مصرف کنند. ورزش و رژیم غذایی سالم همچنین راه هایی برای تقویت سیستم ایمنی بدن هستند. انجام این نوع کارها برای فرزند شما در سنین پایین نیز بعداً در زندگی به آنها کمک خواهد کرد. تعبیه روش های یک زندگی سالم از بهترین کارهایی است که می توانید به عنوان والدین انجام دهید. اگر بتوانید آنها را به انجام کارهایی از این دست ادامه دهید ، فرزند شما به لطف شما طولانی تر و خوشحال تر زندگی می کند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.