متفرقه

آشنایی با مهم ترین پروژه تعاونی مسکن نوین ساز ابنیه آکام به نام نارنجستان ۳

این پروژه که در کنار شهرک معلم و مهسان واقع شده است، در نزدیکی بزرگراه همت یا همان خرازی قرار دارد و از حیث نزدیکی به بزرگراه در موقعیت خوبی قرار دارد. همچنین به مراکز تفریحی پارک جنگلی و شهر بازی هزار و یک شب نیز دسترسی خواهد داشت. همچنین در مقاله بررسی محبوبیت پروژه های نارنجستان 3 در منطقه 22 تهران چیست؟ نیز می توانید دلایل محبوبیت این پروژه را مطالعه کنید.

مشخصات اصلی برج نارنجستان ۳

این پر‌وژه در زمینی با مساحت بسیار زیاد و در 2 برج مستقل طراحی شده که در ۱۲ طبقه ساخته می شود. در هر طبقه از این برج ۸ واحد در نظر گرفته شده و تمام واحد های آن با متراژ ۱۴۳ متر ساخته می شوند که بسیار خوش نقشه است. نوع ساخت بدنه ساختمان از نوع اسکلت بتنی است و در هر بلوک یا ساختمان سه لاین آسانسور فعال وجود دارد.

هزینه ساخت واحد های پروژه نارنجستان 3

هزینه ساخت هر واحد قیمتی در حدود ۷ میلیون و ۳۵۰ هزار تومان است که تا کنون به صورت علی الحساب برای ساخت پیش بینی شده است .

زمان تحویل پروژه

تعاونی طرف قراداد این برج با پیش بینی خود و میزان پیشرفت در کار که با زمان بندی دقیقی پیش رفته است، موعد تحویل پروژه نارنجستان ۳ را نیمه دوم سال ۱۴۰۱ در نظر گرفته است.

نارنجستان ۳ که با نظارت تعاونی مسکن نوین ساز ابنیه آکام در حال ساخت است با توجه به اعلام زمان پایان پروژه در سال ۱۴۰۱، طبق قرار دادی که با مشتریان منعقد کرده است در صورتی که در زمان اعلام شده پروژه به هر دلیلی تحویل خریدار داده نشود، تعاونی موظف که هزینه دیر کرد را طبق بند های قرار داد تقبل نماید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *