متفرقه

نکات طراحی وب سایت – ایده های غرق شده

[ad_1]

هنگامی که کسی به شما بگویم شما یک “طراح وب” شما معمولا ابرو مطرح شده و یک “ooooh!” بیان در بازگشت. چرا که اکثر مردم نمی خواهد به جرات آج به چنین اتر جهانی به عنوان طراحی چیزی است که شما نمی توانید لمس اشغال فضا در – خوبی – فضا. اما آیا شما واقعا می دانید آنچه شما انجام می دهند ؟ مهم نیست که چگونه بسیاری از ایده های شما, شما همیشه می توانید یادگیری کمی بیشتر است. بنابراین در اینجا برخی از راهنمایی برای طراحی وب سایت است که شما ممکن است در نظر گرفته شود.

پس زمینه

اول از همه مطمئن شوید که وب سایت طراحی شده است نه بیش از حد سخت به خواندن. این شروع می شود با پس زمینه به پایان می رسد و با رنگ فونت را انتخاب کنید. این است که چرا بسیاری از طراحان وب در واقع به استخدام یک طراح برای انجام این بخش از کار است.

پس زمینه بیشتر و یا کمتر مجموعه خلق و خوی برای صفحه خود را. اگر آن را فوق العاده روشن با بسیاری از الگوهای موجود در آن ممکن است غلبه محتوای اصلی. همان درست است اگر شما یک GIF در پس زمینه خود را و یا استفاده از بارق اثر است.

مطمئن شوید که شما ممکن است واقعا “پانک” مفهوم برای ترویج, اما به یاد داشته باشید که اگر بیننده نمی تواند خواندن اطلاعات بر روی سایت شما نمی قادر خواهد بود برای ترویج هر چیزی. اگر شما انتخاب می کنید به استفاده از یک واقعا شلوغ, پس زمینه, مطمئن شوید که وجود دارد یک لایه جامد بین زمینه طراحی وب سایت و اطلاعات شما.

رنگ

قرمز فونت در یک پس زمینه آبی رنگ. به طور جدی ؟ هیچ کس نمی تواند به عنوان خوانده شده که! چه شما در حال تلاش برای گفتن دارد ؟ اگر شما تا به حال برای کپی کردن متن از یک سایت, گذشته, آن را به یک سند word برجسته این همه و پس از آن تغییر رنگ فونت فقط به خواندن مطالب و سپس شما یک قربانی از بد طراحی وب سایت. یک دلیل وجود دارد که تقریبا تمام چاپ متن سیاه و سفید و آن را چون کاغذ سفید است که ارزان تر از کاغذ رنگی. شما لازم نیست به چوب با متن سیاه و سفید, اما شما نیاز به انتخاب یک رنگ ترکیبی است که نمی تواند باعث تشنج مبتلا به صرع و یا سردرد میگرن هنگامی که کسی تلاش می کند تا آن را بخوانید. و این یک تهدید واقعی – آن را به نام اپیزودیک تشنج و می تواند در آورده با چراغ چشمک زن و یا دشوار ترکیب رنگ.

چیز دیگری که به یاد داشته باشید در هنگام انتخاب رنگ برای انتخاب یک پالت رنگ. یک قاعده سرانگشتی مناسب این است که استفاده از یک رنگ نمونه نوار از رنگ فروشگاه. رنگ ها معمولا به خوبی با هم به طوری که آنها نمی خواهد برخورد در صفحه وب خود. البته شما می توانید با استفاده از رنگ های متضاد – اگر شما متن خود را نشان داده نخواهد شد – اما مطمئن شوید که هر متن خوانا باشد.

فونت

فونت شما انتخاب می کنید برای اطلاعات حیاتی در طراحی وب سایت باید آسان به عنوان خوانده شده. مطمئن, شما می توانید با استفاده از چیزهای دیوانه برای جلوه های ویژه قطعات خود را در صفحه, اما اگر شما انتخاب می کنید یک فونت است که باعث می شود آن را سخت به بگویید که تفاوت بین “3” و “8” و یا “c” و “e”, شما در حال رفتن به مردم نشان می دهد تا در آدرس اشتباه در اشتباه تاریخ است.

انتخاب پس زمینه و رنگ و فونت ها فقط آغاز از وب سایت جدید خود را طراحی. وجود دارد مقدار زیادی بیشتر شما می توانید انجام دهید هر چند به وب سایت پول ساز است.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *