متفرقه

می توانید اتصال به زمین به شما کمک کند ایجاد فراوانی بیشتر?

[ad_1]

در یوگا و در بسیاری دیگر از انرژی مبتنی بر هنر شفا روش ما کار با چاکراها یک کلمه سانسکریت است که به معنای واقعی کلمه ترجمه به معنی “چرخ” یا “تبدیل”. یک چاکرا یا “چرخ انرژی” یک مرکز فعالیت است که تولید, جذب و بیانگر انرژی نیروی زندگی یا پرانا. چاکرا سیستم یک نقشه از ظریف یا انرژی بدن – یک نمودار از کجا و چگونه در بدن و ذهن و احساسات همدیگر را قطع. آنها همچنین نشان دهنده تکامل از روان انسان و عاطفی و معنوی توسعه است.

هر چاکرا نیز تعیین شده حس یعنی حس بینایی و شنوایی طعم لمس و بوی. اگرچه بسیاری از چاکراها آن است که هفت چاکرا اصلی که در واقع در امتداد کانال مرکزی بدن از پایه ستون فقرات به بالای سر که اکثر یوگی و هنر شفا پزشکان در اینجا در غرب در درجه اول آدرس.

بهترین راه من شده اند قادر به توضیح چاکراها است که خود را تابع این است که برای کمک به ما در تفسیر زندگی و کمک به ما پروژه خودمان انرژی و عاطفی به محیط زیست ما است. ما با استفاده از چاکراها به هضم آنچه در جریان است در اطراف ما. با توجه به برخی از انرژی شفا چاکراها مرتبط به سیستم غدد درون ریز ما که مسئول غدد است که برای تولید و تنظیم هورمون های ما.

اصول قطب درمانی است که ناشی از طب آیورودا می گویند که هر چاکرا مربوطه است; عنصر زمین و آب و آتش و هوا و اتر. برای این مقاله من بحث خواهد شد 1, چاکرا, همچنین شناخته شده به عنوان ریشه چاکرا که مربوط به عنصر زمین.

1 چاکرا در ارتباط با همه چیز است که برای انجام با ما نیازهای اساسی برآورده شود در جهت زنده ماندن یعنی غذا و آب و لباس و سرپناه. حس بویایی مربوط به این چاکرا است. فکر می کنم در مورد آن. چگونه حیوانات زنده ماندن در طبیعت? آنها بستگی دارد خود را مشتاق به حس بویایی خود را برای پیدا کردن طعمه و جلوگیری از شکارچیان. از همه حواس ما حس بویایی ما این است که توسعه یافته ترین زمانی که ما به دنیا می آیند احتمالا به منظور شناسایی مادر ما ما منبع اصلی بقا هنگامی که ما در حال نوزادان.

در فرهنگ ما 1st چاکرا مسائل در مورد پول و درآمد و احساس امنیت است. جنبه های مثبت از 1 چاکرا احساس امن و داشتن اعتماد و جنبه منفی این است که احساس ترس و شک داشتن و نه اعتماد.

با استفاده از زندگی جوان اسانس مخلوط فراوانی™ می تواند کمک به ما را با 1st چاکرا مسائل در بسیاری از راه. زمانی که من آموزش من به اشتراک گذاری این ترکیب از مر دارچین پوست درخت کندر نعناع هندی و پرتقال و میخک و زنجبیل و صنوبر با دانش آموزان من برای پیدا کردن آن باعث ایجاد احساس اعتماد و امنیت ، شیرین, گرم شدن کره زمین و خاکی که بوی مناسب برای حمایت از چاکرای ریشه. این ترکیب ساخته شده است تا از مر دارچین پوست درخت کندر نعناع هندی و پرتقال و میخک و زنجبیل و صنوبر.

قبل از رفتن به جایگاه متعادل به شمار جای چند قطره فراوانی™ در کف پای خود را, خود را, استخوان خاجی (تخت استخوان پشت خود را پایین تر) و در پشت گردن خود را. سپس نگاهی به برخی از زمان به طور کامل تجربه عطر آن. به عنوان شما در حال استنشاق این روغن بیرون کشیدن احساسات به شدت ریشه به زمین امن و مطمئن بودن. عنصر زمین به آرامی حرکت می کند. من پیشنهاد می کنم عمدا آهسته و عمیق تر نفس خود را به عنوان شما حرکت به خود متعادل به شمار مانند کوه مطرح و یا درخت را در برخواهد داشت.

من هم با قرار دادن چند قطره در کیف پول من بر روی کتاب قرار ملاقات کسب و کار ما را دستگاه کارت اعتباری و تلفن. ما حتی مخلوط آن را در قوطی رنگ قبل از نقاشی دیوار ما در خانه ما و در استودیوی ما است. هر زمان که ما آن را انتشار ما باید خیلی بیشتر فعالیت در دفتر ما.

آن را دوست دارم یا نه, این است که یک “قانون جاذبه” جهان و همانطور که ما تبدیل شدن به آگاهی بیشتری از نحوه افکار و احساسات ما ایجاد واقعیت ما بقیه اطمینان دهم که با استفاده از درمانی درجه اسانس همراه با قصد شما این است که یک ابزار قدرت برای ایجاد آنچه مورد نظر شما. داشتن احساس فراوانی و ثروت به شما کمک خواهد کرد به لحاظ جسمی ایجاد و آشکار فراوانی بیشتر و ثروت است.

من فکر می کنم که اگر تنها یک روغن من تا به حال به را انتخاب کنید برای به اشتراک گذاشتن با دیگران از آن خواهد بود این ترکیب. به عنوان کتاب مقدس عبور می رود “آنچه ما افشانده ما باید درو.”

در اینجا به شما فراوانی از تمام چیزهای خوب!

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *