متفرقه

قیمت لوله تراشه اسپیرال در تهران

بعد از قرار دادن لوله در داخل تراشه بیمار کاف لوله تراشه اسپیرال https://sedanmed.ir/product/armoured-endotracheal-stright-epsa/ را پر کرده و پس از سمع دو طرفه ریه و اطمینان از اینکه در محل مناسب قرار گرفتهاست لوله تراشه را در محل مناسب با چسب بر روی صورت بیمار محکم میکنیم. همواره یکی از اصلی ترین اهداف ما فروش محصولات مورد نیاز مشتریان در بستری مطمئن و راحت با قیمت های کاملا مناسب بوده و هست. لوله تراشه اسپیرال در چنین مواقعی از گاید لوله تراشه استفاده می شود که به جایگذاری راحت تر لوله تراشه و وارد کردن آن در گلوی بیمار کمک می کند. این نمونه از لاتکس مقاوم تر و از وینیل راحت تر و نرم تر است. با این حال ، این روش به تجسم تارهای صوتی با لارنگوسکوپ متکی است.

توضیحات. دستکش یکبار مصرف سایز متوسط بدون پودر.

با این حال ، این روش به تجسم تارهای صوتی با لارنگوسکوپ متکی است.زبان بزرگ، دندان های برجسته، گردن کوتاه یا خون و ترشحات ممکن است عمل قرارگیری لوله تراشه در گلو را دشوار کند. لوله تراشه اسپیرال گذاشتن لوله تراشه فنردار کافدار در حفره گلویی بدن، یک روش معمول احیا و بیهوشی عمومی است. همچنین، در خرید اینترنتی دستکش یکبار مصرف لاتکس میتوانید تعداد زیادی از آن را با قیمت کم تهیه کنید. توضیحات. دستکش یکبار مصرف سایز متوسط بدون پودر. کیفیت بالا دستکش های پزشکی یکبار مصرف رنگ قرمز ضخامت 0.15 میلی متر مقاومت در برابر آلرژی از چین, پیشرو چین است disposable surgical gloves تولید – محصول, با کنترل کیفیت دقیق medical hand gloves کارخانه, تولید با …

از لوله تراشه برای تحویل اکسیژن با غلظت بالاتر از غلظت آن در هوا و همچنین برای تحویل سایر گازها از جمله هلیم، نیتریک اکسید، دی نیتروژن مونوکسید، لوله تراشه اسپیرال زنون یا برخی از گازهای بیهوشی فرار مانند دسفلوران، ایزوفلوران و سووفلوران به بیمار حین بیهوشی استفاده میشود. همچنین از طریق لوله تراشه میتوان داروهایی نظیر سالبوتامول، آتروپین، اپینفرین، ایپراتروپیوم بروماید و لیدوکائین استفاده کرد. تصمیم برای استفاده از لوله تراشه با توجه به شرایط شما و عملی که باید انجام شود و موقعیتی که در حین عمل قرار گرفته اید تعیین می شود. در بیش از ۵۰% از بیماران وابسته به ونتیلاتور که تراکئوستومی دارند ، آسپیره شدن بزاق و مایع موجود در لوله تغذیه به اثبات رسیده است. لوله تراشه اسپیرال 60 بیمار تحت تهویه مکانیکی به دو گروه (هر کدام 30 بیمار) اختصاص یافتند.

لوله تراشه تقویت شده فنردار در بیهوشی عمومی، مراقبت های ویژه و داروهای اورژانسی برای مدیریت راه های هوایی و تهویه مکانیکی استفاده می شود. قرار دادن خیلی عمیق لوله ممکن است باعث تحریک کارینا شود، و لوله گذاری اندوبروانشیال ناشناخته نیز ممکن است لوله تراشه اسپیرال منجر به تهویه ریه، هیپوکسمی و آتلکتازی ریه غیر تهویه شود. دستکش نیتریل پزشکی غیر صالح ,کاربرد دستکشهای معاینه در زندگی روزمره از آنچه فکرش را میکنید بیشتر است. لوله تقویت شده تراشه فنردار از PVC غیر سمی ساخته شده است که شامل لوله، فنر، کاف، خط تورم، شیر، بالون هوا و اتصال دهنده است. لوله تراشه اسپیرال این لوله از طریق بینی یا دهان بیمار وارد نای بیمار می شود تا اطمینان حاصل شود که مجاری تنفسی بسته نشده و هوا می تواند به ریه ها برسد.

قیمت لوله تراشه اسپیرال

 

ممکن است این دریچه دچار نشتی شود و اجازه دهد که هوا به خارج از کاف فرار کند. این به منظور تقویت هدف ایجاد و نگهداری مجرای تنفسی ثبت شده و اطمینان از تبادل کافی اکسیژن و دی اکسید کربن، به داخل لوله و کاتتر که به داخل نای وارد می شود تقویت شده است. ثبت و نهایی کردن سفارش سبد خرید شما خالی است. لوله تراشه اسپیرال انتخاب صحیح و خرید دستکش های پزشکی و یکبار مصرف Posted on جولای 27, 2019 by ns در این مطلب به ارائه نکاتی پیرامون انتخاب و خرید دستکشهای یکبار مصرف پرداخته و مزایا و کاستیهای هر یک را برمیشماریم.

لوله تراشه اسپیرال

از مجاری تنفسی دهان اغلب برای عمل های جزیی، از جمله در اندام استفاده می شود، به خصوص اگر مدت انجام این عمل کوتاه باشد. در لوله تراشه فنردار کافدار، یک لوله فنری به کار رفته است که باعث افزایش قدرت و مقاومت لوله تراشه می شود. لوله گذاری یا قرار دادن لوله تراشه، مهارتی مهم در نجات زندگی است. فروشگاه اینترنتی آسان مِد اولین و جامع ترین فروشگاه آنلاین در زمینه فروش لوازم پزشکی و مصرفی می باشد و سعی شده است تا پرمصرف ترین محصولات مورد نیاز مراکز درمانی را در لیست محصولات خود قرار دهیم. از 3 کارخانه های تولید تمبر برای فروش- دستکش نیتریل کاف بلند آفریقای جنوبی جزئیات تماس ,شرکت هایی که فروش آسیاب تمبر طلا در آفریقای جنوبی.کارخانه های تولید تمبر طلا برای فروش,, کننده در آفریقای جنوبی طلا,, قابل حمل و .

دستکش معاینه بدون پودر نیتریل نیتکس (100 عددی) • عدم ایجاد حساسیت های پوستی به دلیل ویژگی بدون پودر و استفاده از نیتریل که ماده ای کاملاً ضد حساسیت می باشد. مقاومت خوب این دستکش ها و عدم ایجاد حساسیت پوستی آنها را نسبت لاتکس محبوب تر کرده است. سر دیگر این لوله به ونتیلاتور متصل و از طریق آن مسیری برای عبور اکسیژن به ریه ها فراهم می کند. لوله تراشه یا همان لوله اندوتراکیال یک لوله پلاستیکی قابل انعطاف است که از طریق دهان یا بینی درون نای قرار می گیرد تا به انتقال اکسیژن و گازهای بیهوشی در هنگام بیهوشی و یا در هنگامی که بیمار توانایی تنفس ندارد توسط دستگاه های تنفس مصنوعی به بیمار اکسیژن رسانی شود .

معایب لوله تراشه اسپیرال

لوله تراشه کافدار فنردار وسیلهای پزشکی است که از راه بینی یا دهان وارد نای بیمار می شود تا مجراهای تنفسی بیمار را حین بیهوشی باز نگه دارد تا بیمار بتواند از اکسیژن و گازهای بیهوشی استفاده کند. لوله تراشه یک کاتتر است که در داخل نای قرار داده میشود که هدف آن ایجاد و حفظ راه هوایی مطمئن برای بیمار بوده تا تبادلات گازی به درستی انجام شود. تراز شدن علائم با تارهای صوتی به قرار گرفتن لوله تراشه در عمق صحیح کمک می کند. از طرف دیگر، اگر لوله تراشه خیلی کم عمق قرار گیرد، گرفتگی لوله روی تارهای صوتی ممکن است منجر به آسیب تارهای صوتی شود. با قرار دادن صحیح لوله تراشه کافدار فنردار باید فاصله کافی (۲-۵ سانتی متر) بین نوک لوله و انتهای آن و فاصله کافی (۱.۵-۲.۵ سانتی متر) بین حاشیه پروگزیمال کاف تا تارهای صوتی رعایت شود.

لوله تراشه اسپیرال چیست

معمولاً اگر جراح قرار باشد مغز، ناحیه سر و گردن، سینه، پشت، شکم یا لگن را عمل کند از لوله تراشه استفاده می شود. فشار کاف در یک پرسشنامه پژوهشگرساخته وارد شد و با استفاده از نرم افزار SPSS مورد تجزیه و تحلیل قرار گرفت. در میان انواع مختلف لوله تراشه می توانیم لوله های بدون کاف هم ببینیم که به صورت محدود برای استفاده در بیماران کودک که در ادامه به شرح آنان خواهیم پرداخت، استفاده می شود. دستکش نیتریل آبی یک دستکش از نوع مقاوم دستکش های یکبار مصرف بوده که از جنس لاستیک مصنوعی جهت کاهش خطر ریسک آلرژی به لاتکس تولید شده است. دستکش های پزشکی. دو مدل اصلی از دستکش های یکبار مصرف پزشکی یا دستکش معاینه جراحی و جراحی – هر کدام با یک عملکرد مخصوص وجود دارند.

فروش لوله تراشه اسپیرال

دستکش معاینه نیتریل حریر (Harir) مدل نیتروتکس (Nitrotex) ساخت ایران مناسب برای انواع مصارف پزشکی و دندانپزشکی و عمومی. دستکش ammex کد کوپن 20 دقیقه 50. اسپری ضد آفتاب کودک سی گل مدل Green Spf50 حجم 150 میلی لیتر- دستکش ammex کد کوپن 20 دقیقه 50 ,اسپری ضد آفتاب کودک سی گل مدل Green Spf50 حجم 150 میلی لیترkhabarbanکرونا گویا همچنان با ماست و … کیفیت بالا دستکش معاینه پزشکی نیتریل آبی / پودر دستکش تست نیتریل از چین, پیشرو چین است sterile nitrile exam gloves تولید – محصول, با کنترل کیفیت دقیق nitrile rubber gloves کارخانه, تولید با کیفیت بالا nitrile rubber gloves محصولات. یکی از مهمترین محصولات پزشکی که در این صنعت کاربرد بالایی دارد دستکش نیتریل ( رنگی ) نامیده می شود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.