متفرقه

راهنمایی برای موثر وای خرد کردن در Outland منطقه

[ad_1]

هر کس می خواهد برای به دست آوردن تجربه به عنوان به سرعت به عنوان امکان پذیر است در جهان وارکرفت. اما بسیاری از بازیکنان بیم فکر WoW خرد کردن. شکار موجودات بارها و بارها برای به دست آوردن سطوح می تواند به سرعت تبدیل به کسل کننده و خسته کننده است. اما شما می توانید آن را هیجان انگیز تر با کاوش بهترین WoW خرد کردن مناطق در Outlands در حالی که تمرین نکات مفید برای این فرایند را آسان تر و سریع تر است.

پیشنهادات خود را برای تعاملی وای خرد کردن

یکی از بزرگترین شکایت بازیکنان باید در مورد آن می تواند تبدیل به وحشتناکی خسته کننده با کمی تفکر لازم است. وجود دارد راه به آن را جالب تر و یا حداقل را هم سریعتر. اولین راه این است که سعی کنید چند tasking در حالی که شما عجب آرد. قرار دادن بر روی فیلم های مورد علاقه خود و یا نشان می دهد تلویزیون و یا بازی برخی از موسیقی خوب به نگه داشتن ذهن خود را سرگرم.

یکی دیگر از راه بسیار خوبی برای نگه داشتن بدون درد است که آن را در شرکت خوب است. در نظر آوردن همراه یک یا دو دوست را به گپ زدن و صرف وقت با کیفیت درست با هم. اگر شما به دنبال برای بهره وری و ترجیح می دهند به تقسیم تجربه و غارت و سپس در یک کانال چت و یا استفاده از چت صوتی. با داشتن کسی را به صحبت با خود وای خرد خواهد شد به مراتب قابل تحمل تر.

سطوح 60 تا 61

هنگامی که شما شروع به در Outlands شما احتمالا در اطراف سطح 60. اول سر به پایین ترین سطح منطقه آتش دوزخ شبه جزیره. ایده آل ترین WoW خرد کردن محل لژیون جلو. در اینجا شما می توانید شکار Wrathguards برای تجربه خوب. آنها می میرند و نه به سرعت بنابراین شما می توانید سطح به منطقه بعدی سریع.

سطح 61 تا 63

پس از شما را از خارج وارد Wrathguards حرکت به Funggor غار. در اینجا شما می توانید شکار مارش Elementals. این نیز می میرند به سرعت و انجام حداقل آسیب به بازیکنان است. مناظر جالب است و یک تغییر خوب از آتشین دوزخ شبه جزیره.

سطح 63 تا 65

بعد حرکت به Terokkar منطقه جنگل. Firewing نقطه ممکن است یک چالش منطقه شکار اما خود است که در آن شما خواهد شد درو تجربه ترین. آماده برای اوباش به یک دوست. قبل از رفتن به خارج برای وای خرد کردن مطمئن شوید که شما انتخاب کنید تا در دسترس همه بده. شما خواهد شد در پایان به عنوان بسیاری از شما کشتن موجودات که به شما تجربه و حتی بیشتر.

سطح 65 تا 67

صرف سطوح 65 تا 67 در Nagrand. سر به اطراف Oshu ‘ تفنگ تمرکز در اطراف سه کریستال های کوچک وجود دارد. در اینجا ویر’aani قبیله در roams و باعث می شود برای تجربه بزرگ است. Voidspawns به نظر می رسد در این منطقه و همچنین می تواند به سرعت کشته شدن برای یکی دیگر از تجربه افزایش می دهد.

سطح 67 68

این جایی است که شما مرسی خرد می شود یک کمی روی حیله و تزویر. شما را در حرکت بعدی به تیغه لبه کوه. این نامهربان منطقه است که یک محل عالی برای WoW خرد کردن. اگر شما می خواهید برای دریافت از طریق این سطح سریع, سپس آن را بسیار توصیه می شود شما تمرکز بر تکمیل از quests در تیغه لبه به جای.

سطح 68 تا 69

هنگامی که شما quested از تیغه لبه آن زمان به حرکت بر روی به ویران منطقه Netherstorm. بسیار شبیه به تیغه لبه Netherstorm است که یک جای خوب به عجب آرد. سعی کنید Ethereum مرحله بندی زمینه اما آماده برای تلاش به جای.

سطح 69 70

این خانه کشش برای Outlands پس سر به Shadowmoon Valley. بهترین WoW خرد کردن محل در اینجا این است که لژیون نگه دارید. کشتن سایه شورای Warlocks چرا که آنها می میرند به سرعت و اغلب رها کردن آیتم های خوب. مراقب باشید که گاه به گاه نخبگان و اوباش همچنان در اینجا.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *