متفرقه

خرید سشوار مسافرتی کوچک

به دلیل وزن سبک سشوار های جیمی میتوانید از این سشوار پر قدرت برای مدت طولانی بدون خسته شدن استفاده کنید. اطمینان حاصل کنید که خشک کن را به طور مداوم در طول مراحل خشک کردن حرکت دهید ، و نباید آن را برای مدت طولانی روی یک تار مو نگه دارید.9. و بخاطر داشته باشید که بهترین سشوارهای موجود در بازار سشوارهایی هستند که از فناوری یون استفاده می کنند.4. Remington AC5999 به فناوری تولید یون مجهز شده است. سشوار «رمینگتون» (Remington) مدل «AC5999» یک سشوار حرفهای با موتور 2300 وات AC و فناوری تولید یون است. سشوار Remington مدل 6120 دارای فناوری یون ساز بوده و با این قابلیت موهای شما در اثر استفاده از سشوار دچار خشکی و برق افتادگی نخواهد شد. سشوار «فیلیپس» (Philips) مدل «BHD176» دارای موتور 2200 وات AC و قابلیت تولید یون است و با داشتن یک متمرکز کننده و یک دیسپانسر برای خشککردن و حالت دادن حرفهای به موها مناسب است.

ارزانترین سشوار مسافرتی
شما می توانید برای خرید بهترین سشوارهای چرخشی و سایر لوازم آرایشی برقی به سایت فروشگاهی ژینال مراجعه کرده و در کمترین زمان ممکن محصول مورد نظر خود را با بالاترین کیفیت و مناسب ترین قیمت خریداری کنید. برای این محصول سیمی به طول 3 متر در نظر گرفته شده است که عملکرد کاربر را به هنگام کار آسان خواهد کرد.در قسمت اتصال سیم به دستگاه حلقه ای طراحی شده که می توان سشوار را از این قسمت روی پایه و یا دیوار کنار میز آرایش آویزان کرد. طراحی بدنه و دسته این سشوار ارگونومیک بوده و با توجه به وزن کمی که دارد در هنگام کار دست کاربر را خسته نخواهد کرد.روی دسته سشوار رمینگتون مدل AC6120 یک کلید برای روشن کردن دستگاه در نظر گرفته شده که می توان میزان گرمای سشوار را با همین کلید تا 3 درجه تنظیم کرد. 1. قبل از استفاده از سشوار ، مطمئن شوید که بلافاصله پس از شستن موهایتان را با حوله خشک کنید ، زیرا این امر به کاهش زمان قرار گرفتن مو در معرض هوای گرم کمک می کند و آسیب های ناشی از سشوار به موهای خیس را کاهش می دهد .2.

موتور AC که در این سشوار به کار گرفته شده است، به دلیل اینکه میتواند به صورت مکرر و ممتد روشن بماند مناسب مصارف حرفهای از جمله آرایشگاهها بوده و همچنین میتواند انتخابی مناسب برای خانمهایی باشد که موهایی بلند دارند و سشوار کشیدن موهایشان زمان زیادی طول میکشد. بله درست است ، به علت وجود سری ۲۰ میلیمتری گرد در این دو سشوار ، میتوان از این سری ها تا زمان بلند شدن موها استفاده کرد و بعد از بلند شدن موها میتوان از سری های قطورتر بهره برد . سشوار مسافرتی براوون BRAUN در حین کوچکی و کم حجمی دارای کیفیت بسیار مناسب بوده که به راحتی قابل حمل و استفاده در هر مکانی می باشد. روی دکمهی تنظیم حرارت حالتی وجود دارد که TP (ThermoProtect) نام دارد و همانطور که از اسمش معلوم است هنگام خشککردن موها بهترین دمای ممکن را تنظیم میکند و بالا رفتن بیشازحد حرارت جلوگیری میکند.

این فروشگاه به دلیل نزدیکی به بازارچه مرزی قیمتی بسیار پایینتر از سایر فروشگاههای دیگر در سراسر نقاط ایران را دارد. قدرت 1400 وات و نوع موتور DC این محصول را برای استفاده در منزل مناسب می کند که نیازی به روشنایی و استفاده مکرر از سشوار ندارد. قابلیت دیگری که در این سشوار وجود دارد تولید باد سرد است، این ویژگی به حفظ حالت مو کمک کرده و همچنین به لطافت و درخشندگی موها میافزاید. برای این محصول یک کلید برای ایجاد باد سرد به صورت لحظه ای نیز طراحی شده است. نوع موتور DC، این محصول را برای مصارف خانگی و نیمهحرفهای که نیازمند روشن بودن و استفاده مکرر از سشوار نیستند، مناسب میسازد. سشوارهای برسدار: این مدل سشوارها خود دارای برس هستند که به شدت محبوبند. کمی سرم محافظ گرما به انتهای موهای خود خیس بزنید .5. سشوارهای براساس توان و اندازه و ویژگی های مختلفی به چهار دسته مسافرتی، خانگی، نیمه حرفه ای و حرفه ای دسته بندی می شوند.مدل های مسافرتیسشوارهای مسافرتی دارای ابعاد کوچک و قدرت کمی هستند و برای مسافرت و خانه نیز مناسب هستند.مدل های خانگیتوان کم، سرعت کم، حرارت کم و تنظیمات ساده دارند که برای خشک کردن موها به صورت عالی توصیه نمی شوند و بیشتر برای خشک کردن موها کاربرد دارند و هرچند که قیمت ارزانتری دارند اما توصیه نمی کنیم برای خرید خشک کن، این مدل ها را انتخاب کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.