متفرقه

خرید بک لینک = جریمه گوگل! خطرات لینک سازی کلاه سیاه

همین موضوع تجربهای ضعیف، آزار دهنده یا گمراه کننده برای مخاطبان ایجاد میکند. شاید این موضوع در کلمات کم رقابت صحیح باشد اما در کلمات کلیدی پر رقابت، بدست آوردن رتبه اول گوگل بدون سئو خارجی کار دشواری است! سئو خارجی شامل تکنیک هایی است که بیرون از سایت به منظور بهینه سازی آن انجام می شود شامل فعالیت در شبکه های اجتماعی، فعالیت در فروم ها و غیره است. اما طبق اعلام گوگل بک لینک نوفالو ارزش و اعتباری را به سایت ما منتقل نمی کند. قبل از اشتراکگذاری حتما از صحیح بودن لینک و تگِ عنوان مطمئن شوید و با این کار آنها را بهینه کنید. عنوان مناسب، توضیحات، تگها و لینکهای منابع را قرار دهید. این وبلاگها تنها با همین هدف بک لینک دادن ساخته میشوند و تاثیر کافی را ندارند. در یک تعریف ساده می توان گفت بک لینک ها ،لینک هایی هستند از یک صفحه در یک وبسایت به یک وبسایت دیگر، به طور مثال اگر وبسایتی به وبسایت شما لینک دهد شما از آن وبسایت بک لینک دارین و همینطور بالعکس. فقط باید نام شخص طرف مقابل و آدرس وبسایتی را که با شما همکاری میکند در این نوع سرویسها قرار دهید. مهمترین نکته فقط این است که محتوای شما باید براساس اصول سئو نوشته شود و اگر به این زمینه خیلی وارد نیستید، می توانید یک بلاگ نویس را استخدام کنید.

اگر میخواهید بلند مدت در جستجوها حضور داشته باشید و اعتماد کاربرانتان را جلب کنید، از سئوی کلاه سیاه دوری کنید. چون تکنیکهای SEO کلاه سیاه کاملاً برخلاف قوانین موتور جستجو است، در صورت استفاده از این روشها، موتورهای جستجو ممکن است شما را جریمه کنند و حتی سایت را از ظاهر شدن در صفحات نتایج جستجویشان حذف کنند. از آنجایی که Google از لینک ها به عنوان شاخصی از قدرت و کیفیت استفاده می کند، منطقی است که صفحات با تعداد لینک بیشتر در نتایج جستجوی گوگل رتبه بندی بهتری داشته باشند. دومین موردی که به عنوان بهترین تکنیک سئو خارجی میتوان به آن اشاره کرد، استفاده از پست مهمان است. پس بعد از سئو داخلی، کار کردن بر روی سئو خارجی برای شما و سایتتان ضروری خواهد بود. شاید قبلاً کارهایی در زمینه بهبود سئوی سایتتان انجام دادهاید اما به هدف مورد نظر نرسیدهاید. تبلیغات متنی هم یکی از روشهای خرید بکلینک به حساب میرود که از طرف گوگل کاملا مردود اعلام شده و باعث افت و پنالایز سایت شما نیز میشود.

در دوره آموزش سئو نیز به طور مفصل و کامل تمام آموزش های لازم در مورد سئو داخلی و خارجی را گفته ایم که می توانید این دوره را از سایت تهیه کنید. یکی از آن کلمات سئو داخلی و سئو خارجی است. در سئو کار های زیادی روی سایت انجام می شود تا بتواند رتبه بهتری در کلمات کلیدی مهم سایت در گوگل داشته باشد. بوکمارک یا نشان کردن صفحات وب در مرورگرها، از تکنیکهای خارجی سئو برای افزایش رتبه سایت است. البته هر یکی از این 2 گروه که خدمت شما عرض شد از متدها و تکنیک های منحصر به فرد خودش تشکیل شده است مانند بک لینک سازی و یا بهینه کردن title صفحات. به سایتهای پرسش و پاسخِ پربازدید و معتبر رفته و سوالات مرتبط با کسبوکار یا وبسایت خود را جستجو کنید. داشتن صلاحیت معتبر یکی از اولویتهای اصلی گوگل در سال ۲۰۲۰ است و صاحبان وبسایت به دنبال راههای گسترده و دور از ذهنی برای ایجاد رتبه بندیهای قویتر هستند.

همیشه به خاطر داشته باشید که مردم دوست دارند بدانند که انسانیت پشت کسب و کار مورد علاقه ی آن ها وجود داشته باشد نه اینکه یک ربات پاسخگوی آنها باشد. در حوزه سئو کلمات و اصطلاحات تخصصی زیادی وجود دارد که اگر شما تازه با سئو آشنا شده باشید، شاید این کلمات برای شما نامفهوم باشد. اگر ما محتوا را خودمان تولید بکنیم حالا بر اساس آنالیز یا تحلیلهایی که انجام میدهیم، و یک محتوایی باشد که خاص خودمان باشد، باعث میشود منبع باشیم و افرادی که وارد سایت ما میشوند و مطلب را مطالعه میکنند، احتمالا از دادههای مستند ما شگفتزده میشوند و به ما بکلینک میدهند. 1. شماره ای را ارائه دهید که موفقیت شما در استفاده از محصول یا خدمات آنها را نشان می دهد (ترافیک یا شماره تولید سرب ، شماره درآمد یا تعداد گزینه های انتخابی ، به عنوان مثال). دستهبندی مناسبی را انتخاب کرده و عنوان مناسبی به محتوای خود بدهید.

یک سایت دایرکتوری موثر با دستهبندی مناسب انتخاب کنید. این سایتها بهترین رسانهها برای ارتقا سایت شما هستند. سئو دو روش برای ارتقا موقعیت یک سایت دارد: سئو داخلی و سئو خارجی. سئو کلاه سیاه به چندین روش مختلف میتواند به وب سایت و برند شما آسیب برساند. این فرایند PBN Padding نام دارد ، شما می توانید محتوایی را به وب سایت اضافه کنید تا این واقعیت که این وبسایت تنها برای راه اندازی لینک است ، را مخفی کنید. در این روش معمولا سئو کار بین سایت های با ارزش بالا از نظر آتوریتی دامنه ، بین سایت ها بصورت شبکه ای لینک سازی میکنه بصورتی که سایت الف به سایت ب لینک می دهد و سایت ب به سایت ج و این روال تا چندین لایه انجام میپذیرد در نهایت سایت مثلا د به سایت اصلی که برای افزایش رتبه در گوگل میخواهیم رویش کار کنیم لینک می دهد. هدف ما معرفی تمام روش های موجود برای دریافت بک لینک از سایر سایت ها بوده است. بلکه در فرمت درست و صحیح تهیه بک لینک باید به مرتب لینک سازی خود را داشته باشید. باز هم توصیه میکنیم که کار سئو باید به مرور ولی مرتب انجام شود تا به نتیجه درست و مناسب برسد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.