متفرقه

بیت کوین “تجارت الکترونیک” فوت و فن

[ad_1]

بیت کوین تجارت الکترونیک” ترفند واقع است که در آن شما قبول “رمزنگاری” پول در یک فروشگاه تجارت الکترونیک (برای دنیای واقعی کالا). در حالی که پرداخت شما دریافت خواهد شد 100% “رمزنگاری” شما قادر به مبادله “هزینه” از کالاهای فروخته شده (COGS) از طریق تبادل و حفظ سود به عنوان “رمزنگاری”.

هدف این است که برای سوار شدن به هر گونه افزایش قیمت در این زمینه “رمزنگاری” دارایی است که باید تقویت و سود خود را. بدیهی است که این کار راه دیگری است که آن نیز می تواند منجر به از دست دادن سود به دلیل کاهش قیمت “رمزنگاری” نشانه شما پرداخت شد. اما به طور کلی اگر شما بازی بازی به درستی – شما باید قادر به افزایش سود خود را کاملا قابل ملاحظه ای با این روش.

در این آموزش قصد دارم به طور خلاصه توضیح نقاط مختلف در مورد این راه کار می کند. برای انجام این کار بدان معنی است که شما باید اطمینان حاصل شود که شما به طور کامل درک آنچه شما انجام می دهند و چگونگی فرایند رشد خواهد کرد…

اولا اگر شما یک “تجارت الکترونیک” فروشگاه شما نیاز به قبول پرداخت.

با مجموعهای از خدمات آنلاین امروز (از جمله امثال خط خطی و پی پال) شما باید راه های بسیاری برای “دریافت” پرداخت بدون نیاز به سنتی “حساب مرچنت”.

یکی از راه های جدیدتر برای انجام این کار با یک سرویس به نام BitGo. این یک “رسید پرداخت” سیستم “رمزنگاری” tokens. آن را اجازه می دهد تا کسب و کار به قبول “رمزنگاری” ارز برای محصولات یا خدمات خود را اجازه می دهد تا کاربران را به استفاده کامل از امثال Bitcoin Ethereum و غیره بدون ترس از هر گونه مسائل امنیتی (BitGo است به شدت متمرکز بر امنیت پیاده سازی).

این به این معنی است که اگر شما دریافت هر گونه پول از طریق “رمزنگاری” نشانه های, در حالی که قیمت خود را اغلب با خط های مختلف “فیات” ارزهای آنها به طور معمول بسیار فرار هستند. به این دلیل آن است که اغلب مورد است که بسیاری از تجارت الکترونیک صاحبان فروشگاه را به سادگی به “ارز” خود “رمزنگاری” نشانه های 100% فیات ارز یا در پایان ماه و یا پس از سفارش دریافت کرده است.

این “ترفند” استخدام تعداد زیادی از صاحبان فروشگاه است که به واقع خود را نگه دارید سود در “رمزنگاری” اکوسیستم. این به این معنی آنها پرداخت برای هر چیز دیگری – از جمله امثال خود دندان انبارداری و هزینه های اداری – در حالی که حفظ سود خالص در ارز خود را حساب.

با انجام این کار آنها چیزی برای از دست دادن (و همه چیز را برای به دست آوردن) با اجازه دادن به دارایی های خود را سوار قیمت امواج BTC و دیگر “رمزنگاری” نشانه – ضرب دارایی های خود را سریع تر از هر حساب پس انداز همیشه می تواند انجام دهد.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.