متفرقه

انواع تقویم رومیزی و انواع سررسید و سالنامه از مجموعه آوای عرشیا

آشنایی با انواع تقویم رومیزی و مدل های مختلف آن

امروزه یکی از کارآمد ترین و معمول ترین روش های تبلیغات، استفاده از انواع تقویم رومیزی می باشد. شما با داشتن یکی از انواع مختلف تقویم رومیزی میتوانید نام مجموعه کسب و کاری خود را هر روز از سال جلوی چشمان مخاطبان خاص خود قرار دهید تا با دیدن روزانه تقویم، نام برند شما در خاطر آنها حفظ شود.

هر کسب و کاری متناسب با موضوع و زمینه کاری خود محیط مخصوص به خود را دارد؛ بعضی به صورت اداری و ساده (مانند ادارات ثبت برند) ، بعضی فانتزی (مانند آتلیه های عکاسی) ، بعضی شیک و لاکچری (مانند شرکت های دکوراسیون داخلی) و … . شما میتوانید با توجه به محیط مجموعه خود یکی از انواع تقویم رومیزی را انتخاب کنید. در این صورت هم تبلیغات جذاب تری خواهید داشت هم اینکه در کنار برندتان، محیط و فضای کسب و کارتان نیز در یاد مخاطبانتان بیشتر خواهد ماند.

چاپ تقویم رومیزی اختصاصی 1400

اگر قصد بازاریابی با استفاده از انواع تقویم رومیزی را دارید، مجموعه تبلیغاتی آوای عرشیا یکی از بهترین خدمات را در این زمینه ارائه میدهد که شما میتوانید برای دیدن مدل هایی از تقویم رومیزی ۱۴۰۰ این مجموعه به همراه تمام توضیحات آنها به صفحه تقویم رومیزی مراجعه نمایید.

همان گونه که گفتیم تقویم رومیزی انواع مختلفی دارد که شما میتوانید بنا به سلیقه، متناسب با کسب و کاری که دارید و یا میزان هزینه ای که برای آن در نظر دارید، یکی از انواع گوناگون تقویم رومیزی را انتخاب کنید. برای اطلاع از انواع متعدد تقویم رومیزی در این مقاله همراه ما باشید…

تقویم رومیزی تبلیغاتی

یکی از متداول ترین انواع تقویم رومیزی برای بازاریابی کسب و کارها، تقویم رومیزی از نوع تبلیغاتی است؛

 

در این نوع تقویم رومیزی همان گونه که از نامش پیدا است بیشتر جنبه تبلیغاتی دارد. در این تقویم ها لوگو و یا برند و شماره تلفن مشاغل چاپ میشود. در صفحات ابتدایی تقویم میتوان تصاویری از محیط مجموعه یا محصول و خدمات مجموعه چاپ کرد و با هزینه مناسب تبلیغات خود را ارائه کنید.

تقویم رومیزی تبلیغاتی

برای دیدن مدل های بیشتر و اطلاعات کامل از این نوع تقویم رومیزی تبلیغاتی، میتوانید از صفحه تقویم رومیزی تبلیغاتی دیدن نمایید.

 

تقویم رومیزی یادداشت دار

تقویم یادداشت دار یکی از کاربردی ترین و کامل ترین در انواع تقویم های رومیزی می باشد.

 

در این نوع از تقویم رومیزی پایه تقویم که از جنس های MDF (چوب) یا PVC (پلاستیک فشرده) میباشد بلند تر است و به صورت افقی طراحی شده که جایی برای قرار گیری برگه های یادداشت، همچنین خودکار و پلاک برای چاپ لوگو یا نام کسب و کار، تعبیه شده است.

تقویم رومیزی یادداشت دار

تقویم رومیزی ایستاده

نوعی از تقویم رومیزی، ایستاده میباشد که همان طور که مشخص است این نوع تقویم به صورت ایستاده میباشد؛

در این مدل از پایه هایی از جنس MDF ( چوب) و یا PVC ( پلاستیک فشرده) استفاده شده است که نرخ آنها متفاوت می باشد.

 

این نوع تقویم رومیزی به صورت تک برگ در یک صفحه میباشد که به وسیله فنر هایی به هم متصل است که راحت میشود آنها را ورق زد و به صفحاات ماه های بعد منتقل شد.

تقویم رومیزی ایستاده

تقویم رومیزی خلاقانه

از دیگر انواع تقویم رومیزی ها، نوع خلاقانه میباشد که میتواند بسیار جذاب باشد.

 

این نوع تقویم، مدل های مختلفی دارد که با خلاقیت ویژه ای طراحی و تولید میشوند. در ساخت این قبیل تقویم های رومیزی برش هایی خاصی به کار میرود که آن را از انواع دیگر تقویم رومیزی ها متمایز میکند و کاربرد آن را نیز خاص تر خواهد کرد.

تقویم رومیزی خلاقانه

برای دیدن ادامه این مطلب در رابطه به منبع این مطلب: انواع تقویم رومیزی به وبسایت آوای عرشیا

 

 

آشنایی با انواع سررسید | انواع مختلف سالنامه

امروزه انواع سررسید ها برای بسیاری از افراد جایگزین دفترچه های یادداشت شده است به طوریکه از آن برای یادداشت کردن مطالب گوناگون کاری و یا روزمره خود استفاده میکنند.

تنوع سررسید ها در انواع آنها به شما قدرت انتخاب زیادی خواهد داد. این تنوع در موارد مختلفی لحاظ میشود که ما در این مقاله قصد داریم به شرح این موارد بپردازیم. پس پیشنهاد میکنیم قبل از تهیه سررسید به انواع آن توجه ویژه ای کنید و همینطور این مطالعه این مقاله را از دست ندهید که قطعا کمک شایانی در تهیه و خرید انواع سررسید به شما خواهد کرد.

انواع مختلف سررسید

اگر میخواهید نمونه هایی از سررسید های ۱۴۰۰ مجموعه آوای عرشیا را ببینید صفحه سررسید ۱۴۰۰ را دنبال کنید.

انواع سررسید چگونه از یکدیگر متمایز میشوند؟

همانگونه که در بالا گفتیم، سررسید ها انواع متفاوتی دارند ولی این تفاوت از کجا می آید و چگونه میشود آن ها را تشخیص داد؟ در این قسمت میخواهیم به توضیح نقاط متمایز کننده انواع سررسید ها بپردازیم.

تفاوت انواع سررسید ها به موارد مختلف بستگی دارد که از این موارد میتوان به : قطع و اندازه، نوع صحافی، چاپ داخل آن، جنس جلد و …

تفاوت انواع سررسید ها در قطع و اندازه

یکی از مهمترین عواملی که در دسته بندی انواع سالنامه ها تأثیر میگذارد قطع آنها است.

نمونه های مختلف سالنامه ها اندازه های معمول خود را دارند.

در این قسمت بعضی از انواع سررسید ها را با توجه به اندازه آنها بررسی می کنیم. 

سررسید مدیریتی

این نوع از سررسید بیشترین اندازه را دارد. دسته بندی مدیریتی همانگونه که از نامش پیداست، اغلب برای مدیران تعبیه شده است و به علت بزرگ بودن آن هزینه بیشتری را نیز برای مشتریان ایجاد میکند. این سالنامه از انواع سررسیدها، برای کسب و کار هایی که مخاطبان هدفشان مدیران شرکت ها میباشد، توصیه میشود.

سررسید مدیریتی

سررسید وزیری

یکی از انواع سررسید ها که اندازه بزرگتری نسبت به دیگر سررسید ها (به جز سررسید مدیریتی) دارد، نوع وزیری میباشد.

قطع مرسوم این نوع از سررسید ۱۷ در ۲۴ می باشد که یکی از پر کاربردترین سررسیدها برای استفاده شرکت ها میباشد چرا که اندازه آن در حد معمولی است و برای یادداشت مناسب تر میباشد.

سررسید وزیری

سررسید اروپایی

قطع این نوع سررسید ۱۲.۵ در ۲۲ میباشد. این دست از سالنامه ها برای کسب و کارهای بازاریابی مناسب میباشد چرا که از اندازه کوچک تری برخوردار است و بازاریابان به دلیل نوع شغلشان در رفت و آمد هستند و بهتر است برای یادداشت برداری مشتریان خود از سررسید هایی استفاده کنند که هم اندازه خیلی بزرگی نداشته باشند هم محل یادداشت خوبی داشته باشد.

سررسید اروپایی

برای دیدن ادامه این مطلب در رابطه به منبع این مطلب: انواع سررسید و سالنامه وبسایت آوای عرشیا

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *