متفرقه

ابر معدن قرارداد – یک سرمایه گذاری خوب آنها?

[ad_1]

به عنوان خوانندگان وبلاگ من می دانم که من تنها به ترویج محصولات و یا خدمات است که من خودم استفاده و یا سرمایه گذاری در. من می خواستم به ارائه به روز رسانی به ابر معدن قرارداد است که من به تازگی خریداری شده است. ابر معدن کار می کند متفاوت از سنتی معدن در آن شما لازم نیست برای خرید هر یک سخت افزار برای انجام استخراج و برای شما. این به این معنی شما لازم نیست زیادی متحمل هزینه های برق همراه با داشتن ماشین خود را. آن را تمام انجام شده توسط دیگران و شما به سادگی خرید به استخر. زمانی که من شروع به آنها را در مارس 23, من واقعا بیش از حد مطمئن شوید که چه به انتظار.

پس از دو هفته گذشت من نمیفهمد من یک مقدار خوبی از داده ها و اطلاعات برای ارائه یک جامد گزارش. اولین قرارداد من آغاز شده بود با Hashing24. آنها تنها به ارائه استخراج بیت کوین. راه آن را با این نسخهها کار با آنها شما را به خرید هر چه هش کردن قدرت شما می خواهید (برای اطلاعات بیشتر در که با دیدن پست من “معدن”). آنها برنامه ای است که به عنوان کم 100 GH/s و هزینه به عنوان کمی به عنوان $18. چرا که آنها را نامعلوم قرارداد شما پرداخت روزانه نگهداری هزینه از $.033 در هر 100 GH/s.

حرکت صعودی به Hashing24 مدل است که هنگامی که شما پرداخت خود را در صف مقابل مقدار شما می تواند به لحاظ نظری جمع آوری روزانه پرداخت برای همیشه لطفا برای. در شیوه ای که آن را شبیه به خرید فوری سالیانه.

در بهره از افشای کامل خریداری 4500 GH/s (800 دلار). پس از هزینه های روزانه کم می شود و بسته به ارزش بیت کوین من حدود 7 دلار در هر روز است. اگر ما ملاک است که این امر می تواند در حدود 210 $در هر ماه با شکستن حتی نقطه از بیش از چهار ماه. که بیش از حد بد نیست یک سرمایه گذاری به دلیل همه چیز را پس از چهار ماه خواهد بود سود خالص. یک چیز را به نگه داشتن در ذهن است که این معدن مشکل در آینده افزایش خواهد یافت که خوردن به سود خود را.

در 25 ماه مه تصمیم گرفتم که من می خواستم برای شروع یک قرارداد به معدن Ethereum. این Ethereum blockchain تکنولوژی آغوش بودن است همه مهم crypto شرکت ها و من در واقع بر این باورند که آن را به یک روز عبور ارزش بیت کوین. آن را در حال حاضر حدود نیمی از اندازه آن را با درپوش بازار $20,505,000,000 نسبت به بیت کوین $41,888,000,000.

من خریداری من Ethereum ابر معدن قرارداد از طریق Hashflare.io. در ابتدا من خریداری 35MH/s و بعد از آن تصمیم به اضافه کردن یکی دیگر از 15MH/s. این قرارداد برای یک سال. Hashflare همچنین اجازه می دهد تا شما را به تغییر درصد هش قدرت شما می خواهید در هر استخر. اگر شما یک استخر انجام بهتر شما می توانید با قرار دادن یک درصد بالاتر به آن یکی.

هزینه برای 50MH/s $بود 1,090 اما من بیشتر بنگ برای جفتک انداختن چون من پرداخت می شود در Bitcoins و ارزش بیت کوین خرید و قدردانی است. این بدان معنی است که من Bitcoins بیشتر رفت و در واقعیت به طور موثر هزینه در حدود $900. بیایید محافظه کار و مقدار بالاتر از $1,090.

ماشین حساب را در سایت خود پیش بینی کرد که در حال حاضر قیمت Ethereum ($223) من را $2,358 فتح کرد گرفته شد من $1,090 سرمایه گذاری. این نوع از بازگشت باعث می شود آن را به ارزش خطر ابتلا به من.

دوباره من به دلیل یک سرمایه گذار بلند مدت در هر دو بیت کوین و Ethereum من این را به عنوان یک جامد فرصت برای تنوع بخشیدن به پرتفوی خود را و در همان زمان تلاش برای ایجاد برخی از درآمد منفعل. نگه داشتن در ذهن است که cryptocurrencies بسیار فرار هستند و که می تواند شدید تاثیر بالقوه خود را به سود. آیا برای مشق شب خود را ، اگر شما یک سرمایه گذار بلند مدت در cryptocurrency این به نظر می رسد ارزشمند بازی.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.